Kaip daromas gelinis lakavimas. Pliusai ir minusai

Ne paslaptis, jog moterys savo grožiu rūpinasi kiekvieną dieną. Vienas iš pagrindinių dalykų – nagai ir jų priežiūra. Anksčiau itin populiarus buvęs tradicinis laikas po truputį vis yra keičiamas geline alternatyva. 

Tradiciniu laku nulakuotus nagus reikia tepti itin kruopščiai, o jam išdžiūvus – labai saugoti savo nagus, kad jie nesiluptų o efektas liktų kuo ilgiau.

Labai gera išeitis tokiu atveju – gelinis lakavimas. Nors tokia procedūra kartu su manikiūru užtruks apie 2 valandas, geliu dažytų nagų efektas išliks net iki 4 savaičių, priešingai nei tradiciniu laku kur efektas išlieka apie 3 dienas.

Šiame straipsnyje plačiau aptarsime gelinį lakavimą ir šios procedūros pliusus bei minusus. 

Gelinis lakavimas – procedūros eiga

Ši grožio procedūra – labai paprasta, tačiau vistiek į ją įeina keli pagrindiniai etapai. Jei lankysitės grožio salone ir jums procedūrą atlieka specialistė, pavyzdžiui kaip gelinis lakavimas Klaipėdoje, visų pirma pasirūpinkite, jog yra laikomasi visų higienos reikalavimų prieš procedūrą – sterilūs įrankiai, vienkartinės pirštinės ir t.t.

Pati lakavimo procedūra turės kelis etapus. 

  • Pirmiausia yra pradedama nuo manikiūro. Šiais laikais manikiūras pagrinde yra atliekamas specialiu freziniu aparatu, jis yra visiškai saugus ir jokios rizikos pažeisti odos nėra. 
  • Kitas etapas – nagų formavimas. Specialistė pašiauš jūsų nagus į jūsų pageidaujamą formą. Šis etapas yra ko ne pats svarbiausias. Kitu atveju nagų lakas nesilaikys taip kaip turi laikytis.
  • Trečias etapas – valymas. Prieš pat dedant laką, taip pat labai svarbu, jog jūsų meistė nuvalytų nagus specialiu skysčiu, jog dingtų visos dulkės susidariusios po manikiūro.
  • Ketvirtas etapas – gruntas. Nagus būtina patepti grunto sluoksniu, gerinančiu nagų sukibimą su laku.
  • Penktas etapas – padengimas baze. Šiame etape nagai yra padengiami nagų lako baze ir yra išdžiovinami UV lempos pagalba.
  • Šeštas etapas – padengimas norima spalva. Nagai yra padengiami pageidaujama spalva. Paprastai užtenka 2-3 spalvos sluoksnių rezultatui pasiekti.

Gelinis lakavimas – pliusai ir minusai

Kaip ir bet kokia kita grožio procedūra, lakavimas geliu turi savo pliusų ir minusų. Pateikiame pliusus ir minusus, žemiau.

Pliusai

  • Ilgalaikis – rezultatas išsilaiko net 3-4 savaites, o gelis nepraranda savo žavesio.
  • Galima kurti įvairų stilių – gelinis lakavimas atliekamas ne tik spalvomis tačiau ir lipdukais, blizgučiais, piešiniais ir t.t. Taigi, galite susikurti tokį stilių kuris jums labiausiai patinka.
  • Tinka visiems nagams -gelinis lakavimas puikiai tinka tiek trumpiems, tiek ilgiems nagams, juos galima pritaikyti bet kokiam stiliui.

Minusai

  • Netinka jautriems nagams – jei jūsų nagai labai ploni, gelinis lakavimas gali ir netikti. Taip gali būti dėl to, jog ruošiant nagus procedūrai, jie yra dar labiau nudildomi.
  • Gali atšokti – nors tai pasitaiko retai, jei nagai yra dažnai mirkomi vandenyje gelis gali pradėti atšokti. Šį trūkumą galima apeiti pasirenkant kietąjį gelį.
  • Reikia lankytis pas specialistę reguliariai – lankytis pas meistrę kas mėnesį vistiek reikės. Norint išlaikyti gelio žavesį, būtina daryti reguliarius potepius naujais sluoksniais.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme gelini lakavimą, jo privalumus bei trūkumus. Iš tiesų tai yra labai gera procedūra ir puikus sprendimas moterims norinčioms ilgalaikio sprendimo gerai atrodantiems nagams. Svarbiausia – kvalifikuota meistrė gali gerai atlikti visus darbus.