UAB „Interjerų vizija“ misija – atsakingas požiūris į Jūsų sveikatą.

 Atsakingai žiūrime į Jūsų sveikatą

UAB „Interjerų vizija“ misija – atsakingas požiūris į Jūsų sveikatą. Dirbame su 9 čiužinių gamintojais. Kryptingai dirbame ekologijos ir sveikatos temomis. Į mus dažnai kreipiasi žmonės, turintys sveikatos problemų: kenčiantys nugaros, kaklo-pečių skausmus ar po operacijų – tad nuolat atnaujiname žinias, konsultuodamiesi su gydytojais, pediatrais, ortopedais bei kitais specialistais.

Dažnai klientai kreipiasi į mus teigdami, jog „gydytojas rekomendavo pasikeisti čiužinį”. Stengiamės išsiaiškinti kiekvieno kliento individualias problemas, jų poreikius ir parinkti geriausią čiužinuką. Šiuo metu mūsų įmonėje galite gauti ergoterapeutės konsultaciją. Maloniai kviečiame konsultuotis el. paštu interjeruvizija@gmail.com.

 

Ergoterapeutė A. Skyraitė teigia, jog laiku pasirūpinus stuburu, galima išvengti daugybės problemų, kadangi nelygus paviršius, ant kurio miegame, bei netaisyklinga kūno padėtis miego metu, lemia pakitimus dubens kaulų srityje, sukelia skausmą nugaros ir pečių srityje. Taigi turintiems nugaros problemų svarbu rinktis ortopedinį čiužinį, kad „užbėgti rimtesnėms ligoms už akių“.

A Skyraitės teigimu, išsigulėjęs arba netinkamas čiužinys gali būti lėtinio skausmo priežastis, kadangi „miego metu žmogaus kūnas turėtų ilsėtis, o jei poilsio sąlygos nesuteikiamos, žmogus nepailsi. Greičiau silpsta organizmas, kyla didesnė tikimybė išsivystyti lėtiniams raumenų ar sąnarių, netgi galvos skausmams“.

Ergoterapeutė pabrėžia, kad teisingai parinktas čiužinys gali tapti net viena iš profilaktinių priemonių, pavyzdžiui, stuburo, radikulito, osteochondrozės (ataugų) problemoms valdyti ar sumažinti: „Tokiu atveju miego metu čiužinys ne „surakina“ kūną, o leidžia atsipalaiduoti raumenims, jie nėra spaudžiami, nesukeliamas nepatogumo ar skausmo paūmėjimo jausmas“.

Žmones, kurie po stuburo operacijų nori pakeisti čiužinį, ergoterapeutė ragina atkreipti dėmesį į čiužinių savybes. „Čiužinio paviršius turi būti vidutinio minkštumo – negerai nei per kietas, nei per minkštas. Tačiau jei kamuoja juosmens skausmai, čiužinys turėtų būti minkštas, jis dumba gerai ir palaiko juosmenį miego metu. Tuo tarpu tie, kas turi sprando, stuburo problemų, turėtų įsigyti kietus čiužinius. Kieti ir pusiau kieti čiužiniai rekomenduojami žmonėms, turintiems stuburo iškrypimų. Svarbu, kad čiužinyje būtų kuo efektyviau išreikštos skirtingo minkštumo zonos. Čiužinys turi prisitaikyti prie žmogaus iš karto, vos tik atsigulus. Jis turi pajusti ne tik ūgį ir svorį, bet ir individualią miegojimo pozą bei jautrias spaudimui kūno vietas. Todėl išreikštos skirtingos minkštumo zonos tik padeda išreikšti efektyvų teigiamą poveikį žmogaus miegui.

Pragulų profilaktikai labai svarbu parinkti tinkamą čiužinio kietumą, čiužinyje turi būti gera oro cirkuliacija, ventiliacija, masažinis paviršius ir išreikštos anatominės zonos. Anot ergoterapeutės, pragulų profilaktikoje galioja tos pačios taisyklės kaip ir įprastam miegui, čiužinio paviršius turi būti vidutinio minkštumo pagal kūno svorį – negerai nei per kietas, nei per minkštas. Ypatingai svarbu, kad čiužinys būtų laidus orui, jame nesikauptų drėgmė, o kartu ir būtų palaikoma temperatūra, jog miegodamas žmogus nejaustų diskomforto dėl per didelės ar per mažos temperatūros. Taip pat čiužinys neturi sudaryti sąlygų kauptis mikroorganizmams, kurie sukelia alerginę reakciją žmogaus organizme. Čiužinyje labai svarbios specialiai išreikštos skirtingo minkštumo zonos – pečių ir klubų srityje suminkštintos zonos, kad labiau „įkistų“, ir stuburas liktų tiesus miego metu, o raumenys maksimaliai atsipalaiduotų.

Čiužinio pagrindinė funkcija yra palaikyti stuburą taisyklingoje padėtyje, gulint ant šono ir išlaikyti natūralų stuburo „S“ linkį, gulint ant nugaros. Tik tada stuburas pailsi, atsipalaiduoja nugaros raumenys. „VIP čiužiniai“ bendradarbiauja su ilgą patirtį čiužinių pramonėje turinčiais vokiečių gamintojais, kurie ypatingą dėmesį skiria, kad pagelbėtų turintiems stuburo problemų.

Patariame rinktis ergonomijos principu išsiskiriančius prekės ženklus: tokius kaip „Grosana“ – čiužinys Sinuflex S-16 ir „Saaršaum“ – čiužinys Single Komfort, Double Komfort. Šie čiužiniai atitinka visus rimtam ortopediniam čiužiniui keliamus reikalavimus: gaminami su 7 anatominėmis zonomis, derinant skirtingų minkštumų medžiagas taip, kad išgauti kuo geresnį kūno priėmimą, kuris nuimtų įtampą ir užtikrintų prilaikymą taisyklingoje kūno padėtyje.

„VIP čiužiniai“ prekiauja tik ortopediniais, itin komfortiškais, kokybiškais ir antialerginiais čiužinukais. Dabar mus galite rasti net trijuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Apsilankykite ir mūsų internetinėje svetainėje www.vipciuziniai.lt